Kompania jonë, mjetet Ningbo Joystar Co, Ltd, me markë të "Joystar", është një prodhues profesional i specializuar në kompresorë mini ajri, kompresor airbrush, airbrush, mjete hobi dhe mjete të tjera ajrore. Kanë punuar në airbrush industriale për shumë vite, Joystar jo vetëm që siguron produkte me cilësi, por gjithashtu ofron edhe burime të shkëlqyera për të shtënat me probleme dhe shërbime mbështetëse për këto mjete ajrore për klientët tanë.

Na kontaktoni Lexo më shumë

Featured Produkte

Arritje të reja

WhatsApp Chat Online!